Отзывы о компании Интернет-магазин Soloveiko.com.ua - одежда и обувь для всей семьи, Украина
- Вита К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук! Будемо раді новим замовленням:)
- Комментарий продавца
- Інна К.
9січня зробила замовлення ,черевички дитині, сьогодні 15січня,відправки немає...звонила вже тричі,відповідь одна і таж, сьогодні має бути відправка.Як би я знала то замовила де інде і в вже мала б товар, а так замовлення оплачене а товару немає...запевняли що сьогодні точно буде відправка але ні
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук! Наразі маємо багато замовлень, тому є затримки у опрацюванні та відправках. Приносимо вибачення за незручності. Ваше замовлення вже прямує до вас.
- Комментарий продавца
- Оксана Б.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук! Будемо раді новим замовленням:)
- Комментарий продавца
- Виктория С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук! Будемо раді новим замовленням:)
- Комментарий продавца
- Оксана Ш.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук! Будемо раді новим замовленням:)
- Комментарий продавца
- Олена М.
Гарні шльопанці,легенькі.Дякую.
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук! Будемо раді новим замовленням:)
- Комментарий продавца
- Валерія Л.
Гарний костюм на плюсову погоду)
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук! Будемо раді новим замовленням:)
- Комментарий продавца
- Олена Л.
Взяли передоплату і не виходять на зв'язок 😐 обіцяли що відправка протягом трьох робочих днів, але навіть смс ігнорують 🥺😢
- Комментарий продавца
Доброго дня. Від вас немає повідомлень на вайбері. Скоріш за все, відповіли на смс-розсилку, а не перейшли за посиланням. Вашу передоплату отримали. Замовлення наразі комплектується на складі. Відправка буде протягом 2-х робочих днів. Очікуйте смс з номером ТТН:)
- Комментарий продавца
- Анна Д.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук! Менеджери вам телефонували 10.01 та 11.01, але відповіді, на жаль, не було. Сьогодні вдалось зв'язатись з вами, але замовлення скасували. Будемо раді вас бачити в нашому магазині і надалі.
- Комментарий продавца
- Людмила Б.
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук! Будемо раді новим замовленням:)
- Комментарий продавца
