Продавец Інтернет-магазин Soloveiko.com.ua развивает свой бизнес на Prom.ua 5 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
315 отзывов
Добавить отзыв
Корзина
Soloveiko
+380686633141
+380660782778

Товары с уценкой

1 2 ... 9

Товари з уцінкою або оригінальний підхід

Ексклюзивна палітра виробів з мінімальними пошкодженнями або дефектами буде цікава практичним покупцям, які хочуть значно економити. Товари з уцінкою представлені в інтерент-каталозі, який завоював увагу прихильників практичних покупок. Причинами незначних пошкоджень можуть бути неакуратно транспортування або фабричний брак, пов'язаний з пошиттям виробів.

У прагненні швидко примножити наявні кошти, підприємливі люди вибирають товари з уцінкою оптом. Вони вдаються до найцікавіших і несподіваних рішень завдяки оригінальному підходу до справи. Пошкоджені елементи речей замінюються іншими, недорогими деталями. 

Речі за найнижчою вартістю

Іноді купити товари з уцінкою оптом та в роздріб - означає придбати вироби, які просто потрібно випрати. Первинний догляд за такими предметами гардероба не складе особливих труднощів, проте може принести великі «дивіденди». Чисті та свіжі речі після прання, матимуть привабливий товарний вигляд.

Продукція Soloveiko.com.ua за невисокою вартістю дозволяє формувати найвигідніші умови для роздрібної торгівлі. У зв'язку з жорсткою економічною обстановкою в країні, для багатьох споживачів товари з уцінкою недорого, стануть оптимальним рішенням для здійснення чудових обновок. Такі придбання дозволяють зберегти і не виснажити сімейний бюджет.

Як правильно робити покупки

Для того щоб розібратися з практикою прибуткових вкладень, розглянемо кілька випадків. Наприклад, товари з уцінкою в інтернет магазині за заниженою вартістю, нерідко продаються, як залежаний або вийшов з моди товар. Якщо такий одяг або взуття запропонувати споживачеві, як речей для дому або господарства (штани, футболки), то обов'язково знайдуться бажаючі, зробити практичні покупки.

Людям старшого віку, які цінують добротні і якісні предмети гардероба і не ганяються за модою:

•    верхній одяг;
• непогане взуття;
•    головні убори;
• різні аксесуари.

Модникам і модницям можна порадити  вподобані речі за допомогою оригінального декору.

У кожній позиції продукції вказана причина такої низької ціни і фото вироби, що дозволяють чітко оцінити потенційні можливості  бізнесу. Пропозиції подібного роду, по можливості, повинні бути цікавими та унікальними, відображати певні переваги.