Отзывы о компании Интернет-магазин Soloveiko.com.ua - одежда и обувь для всей семьи, Украина
- Альвіна Р.
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук! Будемо раді новим замовленням:)
- Комментарий продавца
- Дмитрий К.
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук! Будемо раді новим замовленням:)
- Комментарий продавца
- Лилия К.
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук! Будемо раді новим замовленням:)
- Комментарий продавца
- Елизавета П.
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук! Будемо раді новим замовленням:)
- Комментарий продавца
- Марина З.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук! Будемо раді новим замовленням:)
- Комментарий продавца
- Наталья Р.
Сплатила замовлення 16.01. З вчора це 18.01 надходять смс ,що воно відправлене, але накладна на укрпошті з таким номером не зареєстрована в системі 2й день. Де мій товар??? На промі статус "виконано" але знову питання де моє замовлення??? Навіщо ви ставите статус " виконано" якщо навіть на пошту не віднесли? І чі віднесете питання...отак товариші платити повну суму, ніхто не квапиться . Важливо статус поставити ,що виконано.
- Комментарий продавца
Доброго дня. На промі автоматично змінюється статус, коли замовленню присвоюється номер ТТН. Посилка була передана на пошту, але Укр пошта ще не зареєстувала її в системі, очікуйте, будь ласка, коли оновиться статус за ттн.
- Комментарий продавца
- Виктор К.
До продавця зауважень нема ніяких. Обслуговування на рівні. Але не мав можливості поміряти одежину на пошті, а помірявши вдома, зрозумвв, що прогадав з розміром. Надіюсь з поверненням проблем також не буде.
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук! Домовились з вами про повернення. Будемо раді новим замовленням:)
- Комментарий продавца
- Татьяна Б.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Доброго дня. Ваше замовлення було підтверджено без дзвінка 16.01 (про що вас повідомили в смс, замовлення не потребувало уточнень). Пізніше ви скасували його на промі. Будемо раді новим замовленням:)
- Комментарий продавца
- Любов Н.
За заявлену ціну я не очікувала чуда але.... Плями на куртці такі наче хтось її уже носив!!! У кишені знайшли брошку: не зрозуміло чи це попередньої власниці чи "бонус"????
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук! Брошка йде в комплекті з курткою. Будемо раді новим замовленням:)
- Комментарий продавца
- Сергій К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук! Будемо раді новим замовленням:)
- Комментарий продавца
