Продавец Інтернет-магазин Soloveiko.com.ua развивает свой бизнес на Prom.ua 5 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
315 отзывов
Добавить отзыв
Корзина
Soloveiko
+380686633141
+380660782778

Рюкзаки детские

Зручні рюкзаки для всіх

Відомо, що рюкзак є різновидом спеціальної сумки для перенесення речей на спині, який використовується багатьма людьми. Рюкзаки оптом - це відмінна можливість мати хороші, якісні речі за низькими цінами. Залежно від призначення, на нашому сайті можна знайти ранці в різних колірних варіаціях.
• Місткі пляжні і спортивні рюкзаки від S- SPORT.
• Універсальний рюкзак від Ferrari в стилі унісекс.
• Студентський ранець Mlsino.
• Міський рюкзак для повсякденного користування E-SMILE.
Основна особливість «наспинних сумок» - наявність розвантажувальних ременів з боків, які виконують стабілізуючі функції. Рюкзаки оптом та в роздріб купити можна в інтернет-магазині, який надає якісний товар за прийнятною вартістю.

Історія виробів

Історія виникнення ранців з далеких часів має свій початок, коли люди для зручності почали пристосовувати існуючі торбинки до зручного носіння на спині. Однак середина ХХ століття ознаменувалася серйозним проривом в області створення універсальних предметів для комфортного перенесення речей. В даний час рюкзаки оптом недорого можна купити в магазинах різного формату, а раніше доводилося людям вручну майструвати «похідні сумки».
Попередником сучасного ранця був армійський рюкзак, який широко використовувався військовими в тривалих походах. Пізніше шанувальниками рюкзаків стали туристи, які могли за допомогою нього здійснювати тривалі подорожі і переходи по різній місцевості. Переглянути валiзи.

Використання

Сучасні технології створення «тканинних конструкцій» для перенесення речей, можуть навіть найнеймовірніші ідеї втілити в реальність. Завдяки легким, міцним синтетичним матеріалам, сьогодні можна робити вигідні придбання в форматі «рюкзаки оптом інтернет магазин». Інноваційні методи випуску ранців сприяли застосуванню рюкзаків в різних сферах життя. Наприклад, в повсякденному міському житті рюкзак став прекрасним «вмістилищем» для ноутбука, органайзера, документів, особистих речей. У «похідних сумках» існують спеціальні відсіки (від трьох до чотирьох) для зберігання різних предметів.

Інтернет бум в області покупок «похідних сумок»

З поширенням ранців і збільшенням їх популярності серед людей, дедалі актуальнішими стають інтернет-покупки в більших кількостях. Мають гарне співвідношення між ціною і якістю пропонованої продукції рюкзаки оптом Україна. Питання, які пов'язані з придбанням, транспортуванням і доставкою товару вирішуються дуже мобільно.
Переглянути весь асортимент сумок i аксесуарiв.