-40%


Сукня жіноча в квіточку чорного кольору шифон р.1 214820S
615 ₴
369 ₴
- В наявності
- Код: 214820_!371484_1
+380 (68) 663-31-41
Контакт-центр
- +380 (66) 078-27-78Контакт-центр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Сукня жіноча в квіточку чорного кольору шифон р.1 214820S
Країна виробник: Україна
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 1 |
| Відповідає розміру | 44 |
| Напівобхват грудей (см) | 46 см |
| Довжина виробу (см) | 108 см |
| Довжина рукава (см) | 45 см |
| Ширина по плечах (см) | 33 см |
| Напівобхват талії (см) | 30 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Довжина рукава | До ліктя |
| Наявність кишень | Ні |
| Сезон | Літо |
| Склад | 100% поліестер |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Шифон |
| Колір | Темно-синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Сукню |
| Застібка | Без застібки |
| Категорія | Для жінок |
| Оздоблення та прикраси | Без оздоблення |
| Розмір | 1 |
| Властивості тканини | Не еластичний |
| Візерунки і принти | Квіткові візерунки |
- Ціна: 369 ₴




