-40%
Сукня жіноча однотонна гірчичного кольору р.50-52 214908S
535 ₴
321 ₴
- В наявності
- Код: 214908_!371805_50-52
+380 (68) 663-31-41
Контакт-центр
- +380 (66) 078-27-78Контакт-центр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Сукня жіноча однотонна гірчичного кольору р.50-52 214908S
535 ₴321 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Сукня жіноча однотонна гірчичного кольору р.50-52 214908S
Країна виробник: Україна
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 50-52 |
| Відповідає розміру | 50-52 |
| Напівобхват грудей (см) | 56 см |
| Довжина виробу (см) | 120 см |
| Довжина рукава (см) | 58 см |
| Ширина по плечах (см) | 40 см |
| Напівобхват талії (см) | 52 см |
| Напівобхват стегон (см) | 56 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Довжина рукава | До ліктя |
| Наявність кишень | Ні |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Сезон | Літо |
| Склад | 98% котон, 2% еластан |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Бавовна |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Гірчичний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Сукню |
| Застібка | Без застібки |
| Категорія | Для жінок |
| Оздоблення та прикраси | Без оздоблення |
| Розмір | 50-52 |
- Ціна: 321 ₴

