-40%


Сукня жіноча напівбатальна синього кольору з принтом р.M 214389S
535 ₴
321 ₴
- В наявності
- Код: 214389_!369863_M
+380 (68) 663-31-41
Контакт-центр
- +380 (66) 078-27-78Контакт-центр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Сукня жіноча напівбатальна синього кольору з принтом р.M 214389S
Країна виробник: Україна
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | M |
| Відповідає розміру | 52-54 |
| Довжина рукава від горловини (см) | 47 см |
| Напівобхват грудей (см) | 55 см |
| Довжина виробу (см) | 140 см |
| Напівобхват талії (см) | 52 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Довжина рукава | Короткий |
| Застібка | Гудзики |
| Наявність кишень | Ні |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Сезон | Літо |
| Склад | 95% віскоза, 5% еластан |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Віскоза |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія | Для жінок |
| Оздоблення та прикраси | Принт |
| Розмір | M |
- Ціна: 321 ₴




