-40%


Костюм жіночий кашеміровий фіолетового кольору р.1 213746S
970 ₴
582 ₴
- В наявності
- Код: 213746_!367503_1
+380 (68) 663-31-41
Контакт-центр
- +380 (66) 078-27-78Контакт-центр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Костюм жіночий кашеміровий фіолетового кольору р.1 213746S
Країна виробник: Україна
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 1 |
| Відповідає розміру | 42-44 |
| Довжина рукава від горловини (см) | 67 см |
| Напівобхват грудей (см) | 55 см |
| Довжина виробу (см) | 68 см |
| Напівобхват талії (см) | 52 см |
| Напівобхват талії, низ (см) | 33 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 38 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 73 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Сезон | Зима |
| Склад | 70% кашемір 20% вовна 10% спандекс |
| Країна виробник | Україна |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Фіолетовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верх | Кофта |
| Вид виробу | Костюм |
| Вигляд костюма | Костюм-двойка |
| Застібка | Без застібки |
| Категорія | Для жінок |
| Костюм складається з | Кофта; Спідниця |
| Низ | Спідниця |
| Оздоблення та прикраси | Без оздоблення |
| Розмір | 1 |
| Властивості тканини | Непродувний |
| Тип застібки | Без застежки |
| Тип тканини | Кашемір |
- Ціна: 582 ₴




