-40%


Костюм жіночий на флісі бежевого кольору з принтом р.1 213737S
890 ₴
534 ₴
- В наявності
- Код: 213737_!367491_1
+380 (68) 663-31-41
Контакт-центр
- +380 (66) 078-27-78Контакт-центр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Костюм жіночий на флісі бежевого кольору з принтом р.1 213737S
Країна виробник: Україна
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 1 |
| Відповідає розміру | 44-46 |
| Напівобхват грудей (см) | 58 см |
| Довжина виробу (см) | 74 см |
| Довжина рукава (см) | 65 см |
| Ширина по плечах (см) | 51 см |
| Напівобхват талії, низ (см) | 41 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 50 см |
| Посадка (см) | 36 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 70 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 103 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Верх | Кофта |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Застібка | Без застібки |
| Низ | Штани |
| Склад | 67% котон, 33% поліестер |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Двонитка |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Костюм |
| Вигляд костюма | Костюм-двойка |
| Категорія | Для жінок |
| Костюм складається з | Кофта; Штани |
| Оздоблення та прикраси | Без оздоблення |
| Розмір | 1 |
| Властивості тканини | Непродувний |
| Сезон | Демісезон |
| Тип застібки | Без застежки |
- Ціна: 534 ₴




