-40%


Костюм жіночий коричневого кольору з принтом р.S 213637S
712 ₴
427 ₴
- В наявності
- Код: 213637_!367215_S
+380 (68) 663-31-41
Контакт-центр
- +380 (66) 078-27-78Контакт-центр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Костюм жіночий коричневого кольору з принтом р.S 213637S
Країна виробник: Україна
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | S |
| Відповідає розміру | 42-44 |
| Довжина рукава від горловини (см) | 41 см |
| Напівобхват грудей (см) | 53 см |
| Довжина виробу (см) | 63 см |
| Напівобхват талії, низ (см) | 32 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 54 см |
| Посадка (см) | 31 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 69 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 99 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Верх | Сорочка |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Застібка | Гудзики |
| Низ | Штани |
| Оздоблення та прикраси | Принт |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Сезон | Літо |
| Склад | 100% поліестер |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Поліестер |
| Візерунки і принти | Малюнок |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Костюм |
| Вигляд костюма | Костюм-двойка |
| Категорія | Для жінок |
| Костюм складається з | Сорочка; Штани |
| Розмір | S |
| Тип застібки | Без застежки |
- Ціна: 427 ₴




