-40%


Сукня жіноча коричневого кольору з принтом р.M 213856S
535 ₴
321 ₴
- В наявності
- Код: 213856_!367864_M
+380 (68) 663-31-41
Контакт-центр
- +380 (66) 078-27-78Контакт-центр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Сукня жіноча коричневого кольору з принтом р.M 213856S
Країна виробник: Україна
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | M |
| Відповідає розміру | 44 |
| Напівобхват грудей (см) | 41 см |
| Довжина виробу (см) | 121 см |
| Довжина рукава (см) | 60 см |
| Ширина по плечах (см) | 32 см |
| Напівобхват талії (см) | 36 см |
| Напівобхват стегон (см) | 45 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Довжина рукава | Довгий |
| Застібка | Блискавка |
| Наявність кишень | Ні |
| Склад | 97% поліестер, 3% лайкра |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Поліестер |
| Візерунки і принти | Малюнок |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія | Для жінок |
| Оздоблення та прикраси | Принт |
| Розмір | M |
| Властивості тканини | Середня розтяжність |
| Сезон | Демісезон |
- Ціна: 321 ₴




