-40%


Сукня жіноча білого кольору р.М 213651S
809 ₴
485 ₴
- В наявності
- Код: 213651_!367251_М
+380 (68) 663-31-41
Контакт-центр
- +380 (66) 078-27-78Контакт-центр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Сукня жіноча білого кольору р.М 213651S
Країна виробник: Україна
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | M |
| Відповідає розміру | 42-44 |
| Напівобхват грудей (см) | 40 см |
| Довжина виробу (см) | 77 см |
| Ширина по плечах (см) | 34 см |
| Напівобхват талії (см) | 38 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Довжина рукава | Без рукава |
| Застібка | Блискавка |
| Наявність кишень | Ні |
| Сезон | Літо |
| Склад | 50% поліестер, 50% бавовна |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Поліестер |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Сукню |
| Категорія | Для жінок |
| Оздоблення та прикраси | Без оздоблення |
| Розмір | М |
| Властивості тканини | Не еластичний |
- Ціна: 485 ₴



