Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Костюм жіночий однотонний золотистого кольору р.M 213494S
Країна виробник: Україна
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | M |
| Відповідає розміру | 42-44 |
| Напівобхват грудей (см) | 48 см |
| Довжина виробу (см) | 44 см |
| Ширина по плечах (см) | 34 см |
| Напівобхват талії (см) | 52 см |
| Напівобхват талії, низ (см) | 35 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 53 см |
| Посадка (см) | 31 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 67 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 98 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Верх | Майка |
| Низ | Штани |
| Сезон | Літо |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Поліестер |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Золотистий |
| Стать | Жіноча |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхні вироби | Майка |
| Вид виробу | Костюм |
| Вигляд костюма | Костюм-двойка |
| Застібка | Гудзики |
| Категорія | Для жінок |
| Костюм складається з | Блуза; Штани |
| Низ виробу | Штани |
| Оздоблення та прикраси | Без оздоблення |
| Розмір | M |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Склад | 100% поліестер |
| Тип застібки | Ґудзики |
- Ціна: 567 ₴




