Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Сукня жіноча однотонна чорного кольору р.1 213508S
Країна виробник: Україна
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 1 |
| Відповідає розміру | 42 |
| Напівобхват грудей (см) | 38 см |
| Довжина виробу (см) | 82 см |
| Довжина рукава (см) | 65 см |
| Ширина по плечах (см) | 33 см |
| Напівобхват талії (см) | 31 см |
| Напівобхват стегон (см) | 38 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Вечірнє плаття |
| Довжина рукава | Довгий |
| Застібка | Блискавка |
| Наявність кишень | Ні |
| Склад | 95% поліестер, 5% еластан |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Поліестер |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія | Для жінок |
| Оздоблення та прикраси | Без оздоблення |
| Розмір | 1 |
| Властивості тканини | Середня розтяжність |
| Сезон | Демісезон |
- Ціна: 647 ₴




