-40%


Шорти жіночі джинсові синього кольору р.S 213504S
647 ₴
388 ₴
- В наявності
- Код: 213504_!366811_S
+380 (68) 663-31-41
Контакт-центр
- +380 (66) 078-27-78Контакт-центр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Шорти жіночі джинсові синього кольору р.S 213504S
Країна виробник: Україна
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | S |
| Відповідає розміру | 42 |
| Напівобхват талії, низ (см) | 32 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 52 см |
| Посадка (см) | 30 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 17 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 47 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Посадка | Середня посадка |
| Сезон | Літо |
| Склад | 60% котон, 30% поліестер, 10% спандекс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Джинс |
| Колір | Синій |
| Тип товару | Шорти |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Шорти |
| Застібка | Молния; Пуговиці |
| Категорія | Для жінок |
| Оздоблення та прикраси | Бант |
| Розмір | S |
| Властивості тканини | Середня розтяжність |
| Стиль | Повсякденний |
| Візерунки і принти | Бантик |
- Ціна: 388 ₴



