-40%


Кардиган жіночий однотонний темно-синього кольору р.2XL/3XL 213273S
584 ₴
350 ₴
- В наявності
- Код: 213273_!366080_2XL/3XL
+380 (68) 663-31-41
Контакт-центр
- +380 (66) 078-27-78Контакт-центр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Кардиган жіночий однотонний темно-синього кольору р.2XL/3XL 213273S
Країна виробник: Україна
Виробник: Fashion
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 2XL/3XL |
| Відповідає розміру | 46-48 |
| Напівобхват грудей (см) | 52 см |
| Довжина виробу (см) | 78 см |
| Довжина рукава (см) | 61 см |
| Ширина по плечах (см) | 42 см |
| Напівобхват талії (см) | 49 см |
| Напівобхват стегон (см) | 51 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Вид виробу | Кардиган |
| Застібка | Гачки |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Виробник | Fashion |
| Сезон | Демісезон |
| Склад | 40% віскоза, 15% лайкра, 45% поліестер |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Віскоза |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Темно-синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія | Для жінок |
| Оздоблення та прикраси | Без оздоблення |
| Розмір | 2XL/3XL |
| Властивості тканини | Непродувний |
| Стиль | Повсякденний |
| Фасон піджаків і жакетів | Вільний блейзер |
- Ціна: 350 ₴




