-40%


Сорочка жіноча рожевого кольору з принтом р.OneSize 213417S
405 ₴
243 ₴
- Готово до відправки
- Код: 213417_!366541_OneSize
+380 (68) 663-31-41
Контакт-центр
- +380 (66) 078-27-78Контакт-центр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Сорочка жіноча рожевого кольору з принтом р.OneSize 213417S
Країна виробник: Україна
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | OneSize |
| Відповідає розміру | 42-46 |
| Довжина рукава від горловини (см) | 38 см |
| Напівобхват грудей (см) | 55 см |
| Довжина виробу (см) | 58 см |
| Напівобхват талії (см) | 51 см |
| Напівобхват стегон (см) | 54 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Вид виробу | Сорочка |
| Застібка | Гудзики |
| Склад | 50% бавовна, 50% поліестер |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Коттон |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія | Для жінок |
| Оздоблення та прикраси | Без оздоблення |
| Розмір | One Size |
| Властивості тканини | Непродувний |
| Сезон | Демісезон |
- Ціна: 243 ₴




