-40%


Худі жіноче на флісі кольору мокко р.L 213179S
712 ₴
427 ₴
- В наявності
- Код: 213179_!365765_L
+380 (68) 663-31-41
Контакт-центр
- +380 (66) 078-27-78Контакт-центр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Худі жіноче на флісі кольору мокко р.L 213179S
Країна виробник: Україна
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | L |
| Відповідає розміру | 44-48 |
| Довжина рукава від горловини (см) | 77 см |
| Напівобхват грудей (см) | 57 см |
| Довжина виробу (см) | 70 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Застібка | Блискавка |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Склад | 100% коттон |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Двонитка |
| Вид толстовок | Худі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Кофта |
| Довжина рукава | Довгий |
| Матеріал підкладки | Фліс |
| Оздоблення та прикраси | Принт |
| Розмір | L |
| Сезон | Демісезон |
| Колір | Мокко |
- Ціна: 427 ₴




