Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Світшот жіночий на флісі рожевого кольору р.M 212876S
Країна виробник: Україна
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | M |
| Відповідає розміру | 44-46 |
| Довжина рукава від горловини (см) | 75 см |
| Напівобхват грудей (см) | 56 см |
| Довжина виробу (см) | 53 см |
| Напівобхват талії (см) | 43 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Застібка | Без застібки |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Склад | 60% бавовна, 40% полизстер |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Двонитка |
| Колір | Рожевий |
| Вид толстовок | Світшот |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Кофта |
| Довжина рукава | Довгий |
| Матеріал підкладки | Фліс |
| Оздоблення та прикраси | Принт |
| Розмір | M |
| Сезон | Демісезон |
- Ціна: 647 ₴





