-40%


Светр жіночий бузкового кольору р.OneSize 212912S
729 ₴
437 ₴
- В наявності
- Код: 212912_!364347_OneSize
+380 (68) 663-31-41
Контакт-центр
- +380 (66) 078-27-78Контакт-центр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Светр жіночий бузкового кольору р.OneSize 212912S
Країна виробник: Україна
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | OneSize |
| Відповідає розміру | 46-48 |
| Довжина рукава від горловини (см) | 80 см |
| Напівобхват грудей (см) | 56 см |
| Довжина виробу (см) | 43 см |
| Напівобхват талії (см) | 52 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Вид виробу | Светр |
| Застібка | Без застібки |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Оздоблення та прикраси | Стрази |
| Сезон | Демісезон |
| Склад | 60% акрил, 40% поліестер |
| Країна виробник | Україна |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Бузковий |
- Ціна: 437 ₴




