
Светр жіночий в'язаний молочного кольору р.OneSize 212897S
729 ₴
- Немає в наявності
- Код: 212897_!364295_OneSize
+380 (68) 663-31-41
Контакт-центр
- +380 (66) 078-27-78Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Светр жіночий в'язаний молочного кольору р.OneSize 212897S
Країна виробник: Україна
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | OneSize |
| Відповідає розміру | 46-48 |
| Довжина рукава від горловини (см) | 72 см |
| Напівобхват грудей (см) | 70 см |
| Довжина виробу (см) | 43 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Вид виробу | Светр |
| Застібка | Без застібки |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Оздоблення та прикраси | Стрази |
| Сезон | Демісезон |
| Склад | 100% акрил |
| Країна виробник | Україна |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Молочний |
- Ціна: 729 ₴




