-40%


Чоботи гумові дитячі темно-синього кольору зі з'ємною шкарпеткою р.21/22 212777S
405 ₴
243 ₴
- В наявності
- Код: 212777_!363755_21/22
+380 (68) 663-31-41
Контакт-центр
- +380 (66) 078-27-78Контакт-центр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Чоботи гумові дитячі темно-синього кольору зі з'ємною шкарпеткою р.21/22 212777S
Країна виробник: Україна
Категорія: Для дітей
| Розмір дитячих взуття | 21/22 |
| Відповідає розміру | 21,5 |
| Довжина устілки (см) | 13,5 см |
| Повнота ноги (см) | 7 см |
| Висота підошви (см) | 1,2 см |
| Висота гомілки (см) | 14 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид взуття | Чоботи |
| Застібка | Без застібки |
| Матеріал верху | Гума |
| Стать | Для дівчаток |
| Прошивка | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Супінатор | Ні |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Склад | Гума |
- Ціна: 243 ₴




