-40%


Лосини жіночі однотонні сірого кольору р.OneSize 212426S
494 ₴
296 ₴
- Готово до відправки
- Код: 212426_!362373_OneSize
+380 (68) 663-31-41
Контакт-центр
- +380 (66) 078-27-78Контакт-центр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Лосини жіночі однотонні сірого кольору р.OneSize 212426S
Країна виробник: Україна
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | OneSize |
| Відповідає розміру | 40-42 |
| Напівобхват талії, низ (см) | 29 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 36 см |
| Посадка (см) | 29 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 64 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 93 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Вид виробу: | Лосини |
| Посадка | Середня посадка |
| Сезон | Демісезон |
| Склад | 95% коттон, 5% спандекс |
| Країна виробник | Україна |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 296 ₴




