-40%


Бриджі жіночі темно-сірого кольору р.XL 200360S
309 ₴
185 ₴
- В наявності
- Код: 200360_!308018_XL
+380 (68) 663-31-41
Контакт-центр
- +380 (66) 078-27-78Контакт-центр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Бриджі жіночі темно-сірого кольору р.XL 200360S
Країна виробник: Україна
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | XL |
| Відповідає розміру | 42 |
| Напівобхват талії, низ (см) | 30 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 38 см |
| Посадка (см) | 26 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 45 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 67 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Посадка | Середня посадка |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Сезон | Літо |
| Склад | 95% поліестер, 5% спандекс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Поліестер |
| Тип товару | Бриджі |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
- Ціна: 185 ₴




