-40%


В'єтнамки чоловічі чорного кольору р.45 212851S
300 ₴
180 ₴
- Готово до відправки
- Код: 212851_!364059_45
+380 (68) 663-31-41
Контакт-центр
- +380 (66) 078-27-78Контакт-центр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: В'єтнамки чоловічі чорного кольору р.45 212851S
Країна виробник: Україна
Виробник: LuckLine
Категорія: Для чоловіків
| Розмір чоловічого взуття | 45 |
| Відповідає розміру | 45 |
| Довжина устілки (см) | 29 см |
| Повнота ноги (см) | 9,5 см |
| Висота підошви (см) | 1,5 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Вид взуття | В'єтнамки |
| Матеріал верху | Гума |
| Виробник | Luck Line |
| Прошивка | Ні |
| Сезон | Літо |
| Країна виробник | Україна |
| Супінатор | Ні |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 180 ₴




