-40%


В`єтнамки жіночі піна темно-сірого кольору р.37 212843S
244 ₴
146 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- В наявності
- Код: 212843_!363999_37
+380 (68) 663-31-41
Контакт-центр
- +380 (66) 078-27-78Контакт-центр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: В`єтнамки жіночі піна темно-сірого кольору р.37 212843S
Країна виробник: Україна
Виробник: LuckLine
Категорія: Для жінок
| Розмір жіночого взуття | 37 |
| Відповідає розміру | 37 |
| Довжина устілки (см) | 23,5 см |
| Повнота ноги (см) | 9 см |
| Висота підошви (см) | 1,5 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Luck Line |
| Вид взуття | В'єтнамки |
| Застібка | Без застібки |
| Країна виробник | Україна |
- Ціна: 146 ₴




