-40%


В`єтнамки жіночі піна чорного кольору р.40 212840S
244 ₴
146 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- В наявності
- Код: 212840_!363981_40
+380 (68) 663-31-41
Контакт-центр
- +380 (66) 078-27-78Контакт-центр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: В`єтнамки жіночі піна чорного кольору р.40 212840S
Країна виробник: Україна
Виробник: LuckLine
Категорія: Для жінок
| Розмір жіночого взуття | 40 |
| Відповідає розміру | 39 |
| Довжина устілки (см) | 25 см |
| Повнота ноги (см) | 9,5 см |
| Висота підошви (см) | 1,5 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Luck Line |
| Вид взуття | В'єтнамки |
| Застібка | Без застібки |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | В'єтнамки |
| Категорія | Для жінок |
| Матеріал верху | Піна |
| Прошивка | Немає |
| Розмір | 40 |
| Сезон | Літо |
| Склад | Павлоград |
| Супінатор | Немає |
| Візерунки і принти | Малюнок |
- Ціна: 146 ₴




