Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Боді жіноче однотонне сірого кольору р.S 212328S
Країна виробник: Україна
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | S |
| Відповідає розміру | 42 |
| Напівобхват грудей (см) | 32 см |
| Довжина виробу (см) | 64 см |
| Довжина рукава (см) | 51 см |
| Ширина по плечах (см) | 30 см |
| Напівобхват талії (см) | 30 см |
| Напівобхват стегон (см) | 31 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Вид виробу | Боді |
| Склад | 90% коттон, 10% лайкра |
| Країна виробник | Україна |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія | Для жінок |
| Оздоблення та прикраси | Без оздоблення |
| Розмір | S |
| Властивості тканини | Середня розтяжність |
| Сезон | Демісезон |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип тканини | Коттон |
| Фасон рукава | Довгий |
- Ціна: 244 ₴




