
Кардиган жіночий подовжений рожевого кольору р.30-32 212609S
1 052 ₴
- Немає в наявності
- Код: 212609_!363244_30-32
+380 (68) 663-31-41
Контакт-центр
- +380 (66) 078-27-78Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Кардиган жіночий подовжений рожевого кольору р.30-32 212609S
Країна виробник: Україна
Виробник: Fashion
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 30-32 |
| Відповідає розміру | 42-44 |
| Довжина рукава від горловини (см) | 69 см |
| Напівобхват грудей (см) | 50 см |
| Довжина виробу (см) | 120 см |
| Напівобхват талії (см) | 50 см |
| Напівобхват стегон (см) | 50 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Вид виробу | Кардиган |
| Застібка | Без застібки |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Виробник | Fashion |
| Сезон | Демісезон |
| Склад | 72% поліестер, 22% віскоза, 6% еластан |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Акрил |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Рожевий |
- Ціна: 1 052 ₴




