-40%


Костюм жіночий однотонний коричневого кольору р.1 212696S
729 ₴
437 ₴
- В наявності
- Код: 212696_!363559_1
+380 (68) 663-31-41
Контакт-центр
- +380 (66) 078-27-78Контакт-центр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Костюм жіночий однотонний коричневого кольору р.1 212696S
Країна виробник: Україна
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 1 |
| Відповідає розміру | 42-44 |
| Довжина рукава від горловини (см) | 38 см |
| Напівобхват грудей (см) | 54 см |
| Довжина виробу (см) | 71 см |
| Напівобхват талії (см) | 54 см |
| Напівобхват талії, низ (см) | 34 см |
| Напівобхват стегон (см) | 54 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 49 см |
| Посадка (см) | 34 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 8 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 39 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Верх | Сорочка |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Застібка | Гудзики |
| Низ | Шорти |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Сезон | Літо |
| Склад | 80% поліестер, 20% коттон |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Поліестер |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Коричневий |
- Ціна: 437 ₴




