-40%


Костюм жіночий однотонний кашеміровий малинового кольору р.1 212624S
1 214 ₴
728 ₴
- В наявності
- Код: 212624_!363288_1
+380 (68) 663-31-41
Контакт-центр
- +380 (66) 078-27-78Контакт-центр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Костюм жіночий однотонний кашеміровий малинового кольору р.1 212624S
Країна виробник: Україна
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 1 |
| Відповідає розміру | 42-44 |
| Довжина рукава від горловини (см) | 76 см |
| Напівобхват грудей (см) | 49 см |
| Довжина виробу (см) | 68 см |
| Напівобхват талії (см) | 45 см |
| Напівобхват талії, низ (см) | 36 см |
| Напівобхват стегон (см) | 47 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 41 см |
| Посадка (см) | 30 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 73 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 101 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Верх | Кофта |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Застібка | Без застібки |
| Низ | Штани |
| Склад | 45% кашемір 35% бамбук10% поліамід 10% еластан |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Кашемір |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Малиновий |
- Ціна: 728 ₴




