Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Сарафан жіночий фіолетового кольору р.OneSize 212727S
Країна виробник: Україна
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | OneSize |
| Відповідає розміру | 44 |
| Напівобхват грудей (см) | 36 см |
| Довжина виробу (см) | 92 см |
| Довжина рукава (см) | 19 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Сарафан |
| Довжина рукава | Без рукава |
| Наявність кишень | Ні |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Сезон | Літо |
| Склад | 100% поліестер |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Софт |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Фіолетовий |
- Ціна: 680 ₴





