Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Піджак жіночий однотонний кольори мокко р.10 212618S
Країна виробник: Україна
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 10 |
| Відповідає розміру | 44-46 |
| Напівобхват грудей (см) | 39 см |
| Довжина виробу (см) | 71 см |
| Довжина рукава (см) | 68 см |
| Ширина по плечах (см) | 48 см |
| Напівобхват талії (см) | 36 см |
| Напівобхват стегон (см) | 50 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Застібка | Гудзики |
| Склад | 100% поліестер |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Костюмна тканина |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
- Ціна: 615 ₴





