-40%


Сукня жіноча однотонна бежевого кольору р.38 212619S
640 ₴
384 ₴
- В наявності
- Код: 212619_!363264_38
+380 (68) 663-31-41
Контакт-центр
- +380 (66) 078-27-78Контакт-центр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Сукня жіноча однотонна бежевого кольору р.38 212619S
Країна виробник: Україна
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 38 |
| Відповідає розміру | 42-44 |
| Напівобхват грудей (см) | 36 см |
| Довжина виробу (см) | 123 см |
| Довжина рукава (см) | 62 см |
| Ширина по плечах (см) | 37 см |
| Напівобхват талії (см) | 30 см |
| Напівобхват стегон (см) | 38 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Повсякденна сукня |
| Довжина рукава | Довгий |
| Наявність кишень | Ні |
| Склад | 50% поліестер, 10% еластан, 40% котон |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Коттон |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Бежевий |
- Ціна: 384 ₴




