Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Джинси жіночі однотонні сірого кольору р.42 212774S
Країна виробник: Україна
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 42 |
| Відповідає розміру | 46-48 |
| Напівобхват талії, низ (см) | 43 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 44 см |
| Посадка (см) | 30 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 82 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 113 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вигляд джинсів | Прямі |
| Посадка | Середня посадка |
| Склад | 95% коттон, 5% поліестер |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Джинс |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 1 262 ₴





