
Джинси жіночі однотонні чорного кольору зі стразами р.S 212766S
1 262 ₴
- Немає в наявності
- Код: 212766_!363729_S
+380 (68) 663-31-41
Контакт-центр
- +380 (66) 078-27-78Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Джинси жіночі однотонні чорного кольору зі стразами р.S 212766S
Країна виробник: Україна
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | S |
| Відповідає розміру | 42-44 |
| Напівобхват талії, низ (см) | 35 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 44 см |
| Посадка (см) | 28 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 74 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 103 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вигляд джинсів | Прямі |
| Оздоблення та прикраси | Стрази |
| Посадка | Середня посадка |
| Склад | 55% котон, 14% поліестер, 28% поліамід |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Джинс |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 1 262 ₴




