
Спортивний костюм жіночий велюровий кольори мокко р.42-46 212670S
890 ₴
- Немає в наявності
- Код: 212670_!363503_42-46
+380 (68) 663-31-41
Контакт-центр
- +380 (66) 078-27-78Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Спортивний костюм жіночий велюровий кольори мокко р.42-46 212670S
Країна виробник: Україна
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 42-46 |
| Відповідає розміру | 42-44 |
| Довжина рукава від горловини (см) | 70 см |
| Напівобхват грудей (см) | 50 см |
| Довжина виробу (см) | 51 см |
| Напівобхват талії (см) | 34 см |
| Напівобхват талії, низ (см) | 33 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 57 см |
| Посадка (см) | 32 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 76 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 105 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Верх | Кофта |
| Капюшон | Без капюшона |
| Низ | Штани |
| Стать | Жіноча |
| Сезон | Демісезон |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Велюр |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Мокко |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Костюм |
| Особливості кишень | Без нічого |
| Оздоблення та прикраси | Без оздоблення |
| Розмір | 42-46 |
| Властивості тканини | Середня розтяжність |
| Склад | 60% бавовна, 40% полизстер |
| Стиль | Спортивний |
- Ціна: 890 ₴




