-40%


Спортивний костюм жіночий однотонний білого кольору р.M 212606S
1 052 ₴
631 ₴
- В наявності
- Код: 212606_!363236_M
+380 (68) 663-31-41
Контакт-центр
- +380 (66) 078-27-78Контакт-центр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Спортивний костюм жіночий однотонний білого кольору р.M 212606S
Країна виробник: Україна
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | M |
| Відповідає розміру | 42-44 |
| Напівобхват грудей (см) | 46 см |
| Довжина виробу (см) | 51 см |
| Довжина рукава (см) | 20 см |
| Ширина по плечах (см) | 39 см |
| Напівобхват талії (см) | 45 см |
| Напівобхват талії, низ (см) | 32 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 54 см |
| Посадка (см) | 30 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 70 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 96 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Верх | Футболка |
| Капюшон | Без капюшона |
| Низ | Штани |
| Стать | Жіноча |
| Сезон | Літо |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Поліестер |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Склад | 100% поліестер |
- Ціна: 631 ₴




