-40%


Спортивні штани жіночі однотонні сірого кольору р.M 212640S
550 ₴
330 ₴
- В наявності
- Код: 212640_!363356_M
+380 (68) 663-31-41
Контакт-центр
- +380 (66) 078-27-78Контакт-центр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Спортивні штани жіночі однотонні сірого кольору р.M 212640S
Країна виробник: Україна
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | M |
| Відповідає розміру | 46-48 |
| Напівобхват талії, низ (см) | 35 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 53 см |
| Посадка (см) | 34 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 80 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 110 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Жіноча |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Склад | 65% бавовна, 33% поліестер, 2% еластан |
- Ціна: 330 ₴




