Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Пальто жіноче бежевого кольору з принтом р.S 212581S
Країна виробник: Україна
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | S |
| Відповідає розміру | 42-44 |
| Довжина рукава від горловини (см) | 73 см |
| Напівобхват грудей (см) | 55 см |
| Довжина виробу (см) | 111 см |
| Напівобхват талії (см) | 55 см |
| Напівобхват стегон (см) | 58 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Застібка | Гудзики |
| Капюшон | Без капюшона |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Склад | 100% поліестер |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Вовна |
| Візерунки і принти | Клітинка |
| Колір | Бежевий |
- Ціна: 1 052 ₴





