
Куртка-косуха жіноча з екошкіри сірого кольору р.M 212556S
1 052 ₴
- Немає в наявності
- Код: 212556_!363061_M
+380 (68) 663-31-41
Контакт-центр
- +380 (66) 078-27-78Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Куртка-косуха жіноча з екошкіри сірого кольору р.M 212556S
Країна виробник: Україна
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | M |
| Відповідає розміру | 42-44 |
| Напівобхват грудей (см) | 56 см |
| Довжина виробу (см) | 69 см |
| Довжина рукава (см) | 54 см |
| Ширина по плечах (см) | 50 см |
| Напівобхват талії (см) | 55 см |
| Напівобхват стегон (см) | 54 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Вид куртки | Косуха |
| Вид утеплювача | Без утеплювача |
| Застібка | Блискавка |
| Капюшон | Без капюшона |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Склад | 100% поліестер |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Еко-шкіра |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Функція підігріву | Ні |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | M |
- Ціна: 1 052 ₴




