
Куртка жіноча демісезонна двостороння чорного кольору р.OneSize 212551S
1 132 ₴
- Немає в наявності
- Код: 212551_!363050_OneSize
+380 (68) 663-31-41
Контакт-центр
- +380 (66) 078-27-78Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Куртка жіноча демісезонна двостороння чорного кольору р.OneSize 212551S
Країна виробник: Україна
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | OneSize |
| Відповідає розміру | 46-48 |
| Напівобхват грудей (см) | 64 см |
| Довжина виробу (см) | 71 см |
| Довжина рукава (см) | 58 см |
| Ширина по плечах (см) | 56 см |
| Напівобхват талії (см) | 60 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Вид утеплювача | Без утеплювача |
| Застібка | Блискавка |
| Капюшон | Вшитий |
| Матеріал підкладки | Штучне хутро |
| Склад | 100% поліестер |
| Країна виробник | Україна |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Функція підігріву | Ні |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 1 132 ₴




