-40%


Шорти дитячі для дівчинки чорного кольору р.16 212503S
244 ₴
146 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
- В наявності
- Код: 212503_!362796_16
+380 (68) 663-31-41
Контакт-центр
- +380 (66) 078-27-78Контакт-центр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Шорти дитячі для дівчинки чорного кольору р.16 212503S
Країна виробник: Україна
Категорія: Для дітей
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 16 |
| Відповідає розміру | 146 |
| Напівобхват талії, низ (см) | 31 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 41 см |
| Посадка (см) | 24 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 5 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 29 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Вид виробу | Шорти |
| Застібка | Без застібки |
| Стать | Для дівчаток |
| Пояс на резинці | Так |
| Сезон | Літо |
| Склад | 85% бавовна, 15% еластан |
| Країна виробник | Україна |
| Тип товару | Шорти |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 146 ₴



