-40%


Крокси жіночі чорного кольору р.39 212423S
309 ₴
185 ₴
- В наявності
- Код: 212423_!362365_39
+380 (68) 663-31-41
Контакт-центр
- +380 (66) 078-27-78Контакт-центр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Крокси жіночі чорного кольору р.39 212423S
Країна виробник: Україна
Категорія: Для жінок
| Розмір жіночого взуття | 39 |
| Відповідає розміру | 38 |
| Довжина устілки (см) | 24,3 см |
| Повнота ноги (см) | 7 см |
| Висота підошви (см) | 3 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид взуття | Крокси |
| Країна виробник | Україна |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 185 ₴




