-40%


Капці жіночі сірого кольору р.37 212448S
269 ₴
161 ₴
- Готово до відправки
- Код: 212448_!362473_37
+380 (68) 663-31-41
Контакт-центр
- +380 (66) 078-27-78Контакт-центр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Капці жіночі сірого кольору р.37 212448S
Країна виробник: Україна
Категорія: Для жінок
| Розмір жіночого взуття | 37 |
| Відповідає розміру | 37 |
| Довжина устілки (см) | 23,5 см |
| Повнота ноги (см) | 8 см |
| Висота підошви (см) | 1,5 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Застібка | Без застібки |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Капці-туфлі |
| Візерунки і принти | Горошок |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 161 ₴




