-40%


Крокси дитячі молочного кольору р.28/29 212417S
292 ₴
175 ₴
- В наявності
- Код: 212417_!362332_28/29
+380 (68) 663-31-41
Контакт-центр
- +380 (66) 078-27-78Контакт-центр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Крокси дитячі молочного кольору р.28/29 212417S
Країна виробник: Україна
Категорія: Для дітей
| Розмір дитячих взуття | 28/29 |
| Відповідає розміру | 28,5 |
| Довжина устілки (см) | 17,7 см |
| Повнота ноги (см) | 6,5 см |
| Висота підошви (см) | 2 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Вид взуття | Крокси |
| Застібка | Без застібки |
| Прошивка | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Молочний |
- Ціна: 175 ₴




