Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Кросівки дитячі чорного кольору р.28 212387S
Країна виробник: Україна
Категорія: Для дітей
| Розмір дитячих взуття | 28 |
| Відповідає розміру | 28 |
| Довжина устілки (см) | 17,5 см |
| Повнота ноги (см) | 7,5 см |
| Висота підошви (см) | 1,5 см |
| Висота гомілки (см) | 5 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал верху | Текстиль |
| Стать | Для хлопчиків |
| Прошивка | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Супінатор | Ні |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 405 ₴





