-40%


Халат жіночий велюровий сірого кольору р.46 212309S
454 ₴
272 ₴
- В наявності
- Код: 212309_!361966_46
+380 (68) 663-31-41
Контакт-центр
- +380 (66) 078-27-78Контакт-центр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Халат жіночий велюровий сірого кольору р.46 212309S
Країна виробник: Україна
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 46 |
| Відповідає розміру | 46 |
| Напівобхват грудей (см) | 50 см |
| Довжина виробу (см) | 83 см |
| Довжина рукава (см) | 37 см |
| Ширина по плечах (см) | 44 см |
| Напівобхват талії (см) | 51 см |
| Напівобхват стегон (см) | 51 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Застібка | Без застібки |
| Наявність капюшона | Ні |
| Наявність кишень | Ні |
| Склад | 100% поліестер |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Велюр |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 272 ₴




