Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Халат жіночий велюровий темно-синього кольору р.42 212276S
Країна виробник: Україна
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 42 |
| Відповідає розміру | 42 |
| Напівобхват грудей (см) | 46 см |
| Довжина виробу (см) | 82 см |
| Довжина рукава (см) | 37 см |
| Ширина по плечах (см) | 40 см |
| Напівобхват талії (см) | 45 см |
| Напівобхват стегон (см) | 45 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Застібка | Без застібки |
| Наявність капюшона | Ні |
| Наявність кишень | Ні |
| Склад | 100% полиэстер |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Велюр |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 42 |
- Ціна: 454 ₴





