-40%


Туніка жіноча однотонна чорного кольору р.OneSize 212435S
470 ₴
282 ₴
- Готово до відправки
- Код: 212435_!362414_OneSize
+380 (68) 663-31-41
Контакт-центр
- +380 (66) 078-27-78Контакт-центр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Назва: Туніка жіноча однотонна чорного кольору р.OneSize 212435S
Країна виробник: Україна
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | OneSize |
| Відповідає розміру | 42-48 |
| Напівобхват грудей (см) | 58 см |
| Довжина виробу (см) | 66 см |
| Довжина рукава (см) | 50 см |
| Ширина по плечах (см) | 54 см |
Soloveiko.com.ua - вигідний опт/великий опт, найнижчі ціни в Україні на одяг, нижню білизну, аксесуари та товари для дому.
| Основні | |
|---|---|
| Вид виробу | Туніка |
| Застібка | Без застібки |
| Оздоблення та прикраси | Банти з тканини |
| Склад | 60% котон, 20% шерсть, 20% поліестер |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Кашемір |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 282 ₴




